"אמנות היא לא מה שהאמן רואה, היא מה שהוא גורם לאחרים לראות״

– אדגר דגה –

אז למה בכלל צריך אתר?

כחלק מתהליך ההתקשרות של לקוח לעסק, דבר ראשון, הוא יחפש על העסק בגוגל. לכן, מאד חשוב שתהיה נוכחות ברשת ושזה יעשה בצורה אמינה ומקצועית | האתר מרכז עבור הלקוח את כל המידע שהוא צריך אודות העסק. מגוון השרותים, זמני  פעילות, ערך מקצועי, והכרות אישית. והרי כבר אמרנו, שלקוח לא קונה מוצר או שרות. לקוח מתחבר רגשית לעסק, ורק כך הוא קונה | האתר זמין 24/7, גם בזמנים בהם העסק סגור פיזית, עדיין ניתן לתקשר ולהחשף אליו | האתר מראה על רצינות. כשהוא בנוי בצורה מעוצבת, ידידותית למשתמש, עם היררכיה נכונה ומסודרת הוא מספר נכון את הסיפור של העסק, את החזון ואת הערכים.

בסטודיו אני מאפיינת, מעצבת ובונה בוורדפרס, אתרי תדמית, אתרי חנות, דפי נחיתה ועוד.  מעצבת מתוך כמיהה ואהבה לעולם האמנות, העיצוב והמיתוג. מוצאת פתרונות במיתוג וחדשנות. עיצוב חווייתי המעביר מסר ויזואלי, בולט ועובד. התאמה למוצר ולשירותי העסק עם פיתוח אסטרטגיה ממתגת, מסקרנת, אישית וייחודית המובילה בסופו של כל עיצוב, קשר ישיר בין היצרן לצרכן.

מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע משותף, של בניית אתר, בו נאפיין נכון את העסק שלכם, את הצרכים שלכם כבעלי עסק, הרי מה שחשוב הוא לא מה שאנחנו רואים אלא מה שהלקוח רואה.

פרויקטים אחרונים מהסטודיו

׳אורנית ויטה׳
צלמת

׳מיכל שרון׳
כותבת תוכן

׳פשוט נדלן׳
ליווי פיננסי

סמדר אורבך
אתר תדמית

׳יקב מצודה׳
אתר חנות

׳מדוברת׳
אתר תדמית

צוק יזמות בע״מ
אתר תדמית

עו״ד אורי כהן
אתר תדמית

הנתיב סוכנות לביטוח
אתר תדמית

אנה קרייזמן
אתר תדמית

M-TECH
חברת הייטק

חברת אחזקות
שיא הברכה בע״מ