מאז ומעולם אני מחוברת לאמנות וליצירה. זה התחיל כשעוד הייתי ילדה קטנה, קשקשתי במרץ על קירות. כשהייתי בת 16, יצאתי לעבוד פעם ראשונה בחיי, איך לא, בחנות מוצרי עץ (במאה שערים). חנות מרתף קסומה, שנדרש לרדת כמה מדרגות כדי לראות, להריח ולהרגיש את הקסם. ישבתי שם, וציירתי על מוצרי עץ לתיירים שביקרו בחנות. אני זוכרת את עצמי יושבת שם וחולמת, שאזכה כל חיי לעבוד במה שאני אוהבת וליצור.

כשבגרתי ויצאתי ׳לעולם של הגדולים׳, היה ברור לי ששם אהיה. שם הלב שלי נמצא, שם היד שלי נמצאת. הלכתי ולמדתי, התמקצעתי במשך כמה שנים בלימודי העיצוב, מיתוג ובניית אתרים. רכשתי ידע בשימוש במגוון כלים ומיומנויות הדרושים להעברת מסר ברור ומדויק והפיכתו לחווייתי ומרגש, באמצעות שימוש בצבע, תמונה, גודל כתב ופורמט, או בשפה מקצועית, בעזרת מיתוג. בשלב הבא התמקצעתי גם בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט כחלק מתהליך המיתוג, מתוך התפיסה שאתר אינטרנט מוצלח הוא כזה שמותאם לשפה העיצובית של העסק/המותג.עבדתי כמה שנים כשכירה, התחלתי ממש מההתחלה. בית דפוס, סטודיו לעיצוב ומשרד פרסום. בכל מקום אליו הגעתי, נגעתי בתחומים שונים, למדתי עוד ועוד על התכל׳ס ויצאתי לדרך עצמאית עם ביטחון ואמונה, בי ובלקוחות שיבואו.

וזה מה שאני עושה באהבה עד היום. יוצרת ללקוחות שלי את הנראות הויזואלית לה הם ראויים. זו שתבדל אותם משאר המתחרים שיש בחוץ. שתהפוך אותם למותג. אני פוגשת בעלי עסקים בתחילת הדרך, שמתחילים מאפס, שלפעמים לא יודעים מאיפה להתחיל. אנחנו יושבים יחד לפגישת אפיון, עושים סדר בדברים, עם מה נתחיל ולאן נתקדם ועל מה אפשר אולי בכלל לוותר.

רק אז, כשהדרך ברורה, אנחנו יוצאים אליה יחד. אני מאמינה שרק יחד עם הלקוח שלי אני אצליח להגיע לתוצאה הנכונה עבורו. הוא חייב להיות חלק מהתהליך הזה. אני מאמינה שאני לא יודעת יותר טוב מהלקוח מה נכון עבורו. אני מאמינה שיש לי את היכולת לקחת את הערכים והמסרים של העסק שלו, הרצונות והצרכים שלו כבעל עסק ויחד עם הכלים המקצועיים שלי, ליצור עבורו את הנראות הויזואלית הנכונה, זו שתדבר לקהל היעד שלו בין אם זה מיתוג או אתר.

אשמח להפגש אתכם, נועה
דילוג לתוכן