"אמנות היא לא מה שהאמן רואה, היא מה שהוא גורם לאחרים לראות״

– אדגר דגה –

אז למה בכלל צריך אתר?

כחלק מתהליך ההתקשרות של לקוח לעסק, דבר ראשון, הוא יחפש על העסק בגוגל. לכן, מאד חשוב שתהיה נוכחות ברשת ושזה יעשה בצורה אמינה ומקצועית | האתר מרכז עבור הלקוח את כל המידע שהוא צריך אודות העסק. מגוון השרותים, זמני  פעילות, ערך מקצועי, והכרות אישית. והרי כבר אמרנו, שלקוח לא קונה מוצר או שרות. לקוח מתחבר רגשית לעסק, ורק כך הוא קונה | האתר זמין 24/7, גם בזמנים בהם העסק סגור פיזית, עדיין ניתן לתקשר ולהחשף אליו | האתר מראה על רצינות. כשהוא בנוי בצורה מעוצבת, ידידותית למשתמש, עם היררכיה נכונה ומסודרת הוא מספר נכון את הסיפור של העסק, את החזון ואת הערכים.

בסטודיו אני מאפיינת, מעצבת ובונה בוורדפרס, אתרי תדמית, אתרי חנות, דפי נחיתה ועוד.  מעצבת מתוך כמיהה ואהבה לעולם האמנות, העיצוב והמיתוג. מוצאת פתרונות במיתוג וחדשנות. עיצוב חווייתי המעביר מסר ויזואלי, בולט ועובד. התאמה למוצר ולשירותי העסק עם פיתוח אסטרטגיה ממתגת, מסקרנת, אישית וייחודית המובילה בסופו של כל עיצוב, קשר ישיר בין היצרן לצרכן.

מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע משותף, של בניית אתר, בו נאפיין נכון את העסק שלכם, את הצרכים שלכם כבעלי עסק, הרי מה שחשוב הוא לא מה שאנחנו רואים אלא מה שהלקוח רואה.

פרויקטים אחרונים מהסטודיו

׳סיגלית קרן׳
מאמנת אישית ותעסוקתית

׳אלונה קרני גלמן׳
צלמת

׳אורנית ויטה׳
צלמת

סמדר אורבך
אתר תדמית

׳מדוברת׳
אתר תדמית

׳כתר מיחזור אלקטרוניקה׳
שירותי מיחזור

׳חמוטל כהן׳
יח״צ דיגיטל תוכן

׳סיון ון דר פלאס׳
הדרכת הורים למתבגרים

׳עדי מינץ׳
תכנון ועיצוב פנים

׳ציפי קוברינסקי׳
מאמנת להפרעות קשב

׳מיכל שרון׳
כותבת תוכן

M-TECH
חברת הייטק

אנה קרייזמן
אתר תדמית

׳פשוט נדלן׳
ליווי פיננסי

עו״ד אורי כהן
אתר תדמית

הנתיב סוכנות לביטוח
אתר תדמית

צוק יזמות בע״מ
אתר תדמית

דילוג לתוכן